Reklamodawcy

Kanały

Podejście wielokanałowe zwiększa efektywność reklamy.

Podejście wielokanałowe umożliwia reklamodawcom wykorzystanie synergii między wieloma kanałami. Ponadto zarządzając równocześnie reklamą typu Display, Video, działaniami w obszarze Social Media oraz Search z jednego punktu, upraszcza się ich implementację i poprawia skuteczność optymalizacji.

Wielokanałowa reklama podąża za potencjalnymi klientami ich ścieżką zakupową:

  • tworzy świadomość marki lub produktu przez budowanie zasięgu na właściwych stronach internetowych o dużym wpływie, wykorzystując formaty takie jak wideo czy reklamę angażującą,
  • przyciąga uwagę i wyzwala chęć zakupu dzięki działaniom w obszarach Display i Social Media oraz
  • jest obecna w fazie podejmowania decyzji o zakupie w postaci reklamy performance, Searach Engine Marketingu i Retargetingu.

Wybierz spośród kanałów

Display Network

Targetowane reklamy graficzne mają kluczowe znaczenie dla budowy świadomości marki.

Sieć Display obejmuje urządzenia mobile i stacjonarne. Oferujemy bazę szeroką witryn premium oraz tematycznych jak również aplikacje mobilne.

Sieć Display składa się z tysięcy lokalnych witryn dobrej i bardzo dobrej jakości w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Azji, gdzie obecny jest Httpool.

Dodatkowo, współpracujemy z ważnymi globalnymi wydawcami, od BBC, AOL, Huffington Post po portale tematyczne, takie jak TechCrunch, TripAdvisor czy Lonely Planet.

PL_Graficznych formaty reklam

Galeria

Sieć Wideo

Podziel się swoją historią poprzez Sieć Wideo!

Do 2017 roku internauci będą tworzyć 3 tryliony minut materiałów wideo na miesiąc. Już obecnie 74% internautów regularnie ogląda treści wideo online. Przed reklamodawcami otwierają się duże możliwości, zwłaszcza, że internetowe reklamy wideo zapewniają lepsze targetowanie i skuteczność w porównaniu do reklam telewizyjnych.

Sieć Wideo Httpool oferuje formaty reklam wideo na różnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Zapewniamy pełną kontrolę nad miejscem emisji zarówno w obszarze wydawców premium jak i witryn średniej wielkości oraz aplikacji mobilnych.

  • InBanner: wpływa na wzrost chęci zakupu poprzez emisję wideo w standardowych formatach reklamowych.
  • InStream: wspiera cele brandingowe w trudnych do przeoczenia formatach oraz umożliwia długi kontakt z marką (obecność przed, w trakcie lub po emisji właściwego contentu).
PL_Wideo formaty

Galeria

Engagement Network

Czy możesz wyobrazić sobie nieograniczone możliwości angażowania reklamy?

Nawiązanie kontaktu z grupą docelową ma znaczący wpływ na markę, jednak angażowanie poszczególnych użytkowników staje się coraz większym wyzwaniem.

Reklamowanie z użyciem działań angażujących uwagę to świetne rozwiązanie umożliwiające przyciągnięcie internautów nie lubiących klikać w banery reklamowe.  Zwrócenie uwagi może być osiągnięte poprzez quiz, galerię filmów, grę interaktywną czy inną atrakcyjną funkcjonalność.

Format typu Engagement jest dopasowany zarówno do urządzeń stacjonarnych jak i przenośnych. Emisja odbywa się na wszystkich typach witryn i aplikacji mobilnych.

Galeria

Rozwiązanie Cross Channel Performance

Osiągnij maksymalną konwersję w ramach swojego budżetu reklamowego

Kanały takie jak Display, Wideo czy Social Media odgrywają kluczową rolę w tworzeniu świadomości marki i zwiększeniu chęci zakupu. Jednakże ich wpływ na ostateczną decyzję zakupową jest często niedoceniany.

Poprzez reklamę na wszystkich etapach lejka sprzedażowego, od budowy świadomości marki po generowanie akcji sprzedażowych, rozwiązanie typu Cross Channel Performance daje nie tylko lepsze rezultaty, ale również głębsze zrozumienie wydajności konkretnego kanału oraz synergii między nimi.

Httpool znacząco zwiększa efektywność kampanii nastawionych na efekt dzięki użyciu podejścia wielokanałowego, najlepszych na rynku technologii, czerpiąc z własnego obszernego doświadczenia.

Rozwiązanie Social Media

Wykorzystaj pełen potencjał reklamowy serwisów społecznościowych!

Media społecznościowe znacząco zmieniły sposób w jaki marki nawiązują relację z klientami i stworzyły miejsce dla mniej formalnej komunikacji. Media te dostarczają precyzyjnie targetowe reklamy bazujące na szczegółowej bazie użytkowników. Aby w pełni wykorzystać te możliwości reklamy muszą być skierowane do właściwych grup docelowych i nieustannie optymalizowane.

Ręczne zarządzanie kampaniami reklamowymi jest wyjątkowym wyzwaniem, gdyż jest równocześnie zbyt wiele parametrów do optymalizacji w czasie rzeczywistym

Rozwiązanie Httpool wykorzystuje zaawansowaną technologię własną i licencjonowaną. Umożliwia reklamy o wysokiej trafności, precyzyjne targetowanie po segmentach użytkowników i automatyczny zakup na zasadzie aukcji jak również optymalizację . To rozwiązanie umożliwia  lepsze zrozumienie potrzeb i preferencji klientów podczas analizy po zakończeniu kampanii. Jest to kompletne rozwiązanie do działań w mediach społecznościowych stworzone z myślą o potrzebach reklamodawców.

Galeria