Reklamodawcy

 • Httpool overview

  Reklama wielokanałowa

  Wielokanałowa reklama zwiększa skuteczność całej kampanii. Wielokanałowa kampania reklamowa pobudza do życia synergie między poszczególnymi sposobami dotarcia do użytkownika, a zarządzanie wieloma kanałami z jednego miejsca umożliwia bardziej skuteczną realizację i optymalizację kampanii.
 • Channels

  Kanały

  Wielokanałowa reklama pozwala na podejmowanie właściwych decyzji i umożliwia wyższy zwrot z inwestycji. Httpool oferuje wszystkie możliwości reklamy internetowej począwszy od działań typu Display, po Video, reklam angażujące użytkowników, Social Media, po SEM i działania rozliczane za efekt; realizuje zintegrowane kampanie reklamowe z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii.  
  Poznaj nasze kanały
 • Devices

  Urządzenia

  Żyjemy w czasch wieloekranowości i wielozadaniowości. Do 2017 roku połowa ruchu internetowego będzie pochodzić z urządzeń mobilnych, które są głównym motorem wzrostu konsumpcji mediów cyfrowych. Ze względu na konwergencję mediów przyszła reklama będzie coraz bardziej wieloplatformowa.
  Poznaj urządzenia
 • Targeting

  Targetowanie

  Ogranicz nadmierną emisję reklam dzięki licznym opcjom targetowania. Targetowanie stanowi jedną z głównych korzyści reklamy cyfrowej. Korzystanie z opcji targetowania, takich jak kontekstowe, behawioralne, geo targetowanie i re-targetowanie zmniejsza straty reklamowe do 90%.  
  Poznaj możliwości targetowania