O nas

Zespół z Polski

Httpool wypracowało silną pozycję na rynkach lokalnych dzięki doświadczonym lokalnym zespołom.

    Sylwia Chada

    E: chada@httpool.pl
    M: +48 668 488 387

    Sylwia Chada,
    Managing Director
  • Marta Laskowska

    E: laskowska@httpool.pl
    M: +48 503 988 212

    Marta Laskowska,
    Client Service Director
  • Grzegorz Kaczmarski

    E: kaczmarski@httpool.pl
    M: +48 604 97 76 96

    Grzegorz Kaczmarski,
    Sales Manager
  • Igor Wojcik[1]

    E: wojcik@httpool.pl
    M: +48 535 596 575

    Igor Wojcik,
    Sales Manager
  • Grzegorz Marowski

    E: marowski@httpool.pl
    M: +48 602 512 611

    Grzegorz Marowski,
    Account Manager / Office Manager
  • Marcin Pyra

    E: pyra@httpool.pl

    Marcin Pyra,
    Account Manager
  • Grzegorz Marczak

    E: marczak@httpool.pl
    M: +48 507 095 001

    Grzegorz Marczak,
    Sales Manager
  • Adam Augustyniak

    E: augustyniak@httpool.pl
    M: +48 662 280 607

    Adam Augustyniak,
    Sales Director