O nas

Zespół

Httpool wypracowało silną pozycję na rynkach lokalnych dzięki doświadczonym lokalnym zespołom.

    Sylwia Chada

    E: chada@httpool.pl
    M: +48 668 488 387

    Sylwia Chada,
    Managing Director
  • E: tokarska@httpool.pl
    M: +48 664 750 442

    Patrycja Tokarska,
    Head of Sales - Twitter
  • E: kita@httpool.pl
    M: +48 606 246 880

    Magdalena Kita,
    Head of Sales - Spotify
  • E: korc@httpool.pl
    M: +48 513 172 813

    Anna Korc,
    Senior Sales Manager
  • E: jasiowska@httpool.pl
    M: +48 668 840 994

    Magdalena Jasiowska,
    Senior Sales Manager
  • E: Ossolinski@httpool.pl
    M:

    Paweł Ossoliński,
    Sales Manager
  • E: waleszczyk@httpool.pl
    M: +48 506 449 072

    Marcin Waleszczyk,
    Sales Manager
  • E: rumowska@httpool.pl
    M: +48 534 359 936

    Kamila Rumowska,
    Sales Manager
  • Grzegorz Marowski

    E: marowski@httpool.pl
    M: +48 602 512 611

    Grzegorz Marowski,
    Account Manager
  • E: szycht@httpool.pl
    M: +48 502 377 835

    Olga Szycht,
    Account Manager
  • E: pyra@httpool.pl
    M: +48 510 938 987

    Marcin Pyra,
    Account Manager
  • Marta Laskowska

    E: laskowska@httpool.pl
    M: +48 503 988 212

    Marta Laskowska,
    Account Manager